Прибуткові гривневі вклади


Прибуток від вкладів в іноземні інвестиційні фонди – надійний і стабільний дохід. Про те, що це таке і як вигідно вкладати, поділиться досвідом представник Інноваційно Фінансово-Лизинговой компанії «Ізраїль ІНВЕСТМЕНТС» в Україні.

Навіть люди, далекі від економічних питань, розуміють, що сьогодні через нестабільну економічну та політичну ситуацію в країні найбільш перспективними є закордонні інвестиції. Тому необхідно вже зараз вчитися розумно керувати вільними фінансами, для формування постійного джерела пасивного доходу.

Що таке інвестиційний фонд?

Перш за все, це сучасний, зручний і ефективний фінансовий інструмент. Інвестиції акумулюються на рахунках фонду, і вкладаються в одне або кілька напрямків. Отриманий прибуток ділиться між вкладниками пропорційно сумам їхніх вкладень. Фонд використовує всі наявні в його розпорядженні засоби і досвід співробітників для побудови виваженої інвестиційної стратегії.

Така система залучає відразу декількома перевагами:

  • невисокий поріг входу,
  • високі процентні ставки – закордонні інвестиції завжди оцінюються вище вітчизняних пропозицій,
  • професійне управління фінансами.

В яких напрямках працюють ІФ?

Інвестиційні фонди не обмежують себе якимось одним напрямком інвестування, це дає «простір для маневру», ви можете виділити найбільш прибуткові на сьогоднішній день галузі та стратегії.

Самостійно освоювати, наприклад інвестування в стартапи або трастові фонди, може не кожен. Але завдяки можливостям ІФ відкривається доступ представникам середнього класу.

Також важливо розуміти, що поки кошти інвестора знаходяться в інвестиційному фонді, вони не оподатковуються. Чи оподатковується тільки дохід від інвестування при продажу торгових контрактів. Сума, оподатковувана податком – різниця між ціною покупки і продажу.

Працюючи з ІФ, інвестори автоматично диверсифікують свої ризики, так як діяльність професійних учасників ринку цінних паперів, строго контролюється Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку. Таким чином кожен вкладник захищений українським законодавством, а вкладення в ІФ сьогодні цілком можна розглядати як перспективну альтернативу банківським депозитам.

Гроші повинні працювати! І «ISRAEL INVESTMENTS LTD» стане Вашим провідником в світ інвестиційного успіху.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Israel Investments
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua