У Міносвіти роз'яснили особливості вступу для абітурієнтів із сіл


У Міносвіти роз'яснили особливості вступу для абітурієнтів із сіл

Для отримання сільського коефіцієнта термін реєстрації в селі не обмежується, але його треба підтвердити відповідною довідкою.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти і науки України.

Повідомляється, що вступникам до ЗВО, які мають право на сільський коефіцієнт (СК), треба буде підтвердити це довідкою про реєстрацію місця проживання.

Водночас, на 2019 рік Міносвіти зняло обмеження щодо необхідного терміну реєстрації в селі для нарахування сільського коефіцієнта (СК).

За словами керівника Директорату вищої освіти і освіти дорослих Міносвіти Олега Шарова, цього року, як і раніше, серед коригувальних коефіцієнтів є сільський – для тих абітурієнтів, які зареєстровані в селі і в рік вступу здобули повну загальну середню освіту в школі, розташованій на території села.

“СК дорівнює 1,02 і 1,05 – для спеціальностей, яким приділяється особлива підтримка держави. Щоб підтвердити право на сільський коефіцієнт, вступнику потрібно буде завантажити в електронний кабінет або подати разом з паперовою заявою довідку про реєстрацію місця проживання. Її форма є в додатку 13 до Правил реєстрації місця проживання, затверджених постановою КМУ від 2 березня 2016 № 207”, – пояснив Шаров.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua