15 травня в Києві пройде FinAwards 2019, на якому назвуть найкращі роздрібні банки України


15 травня будуть оголошені підсумки конкурсу головної роздрібної премії банків України – FinAwards 2019, засновниками якої є фінансовий супермаркет Finance.ua і сайт про фінанси та інвестиції Minfin.com.ua.

Конкурс проходить за підтримки Генерального партнера – міжнародної платіжної системи MasterCard.

За словами організаторів, унікальність FinAwards 2019 полягає в тому, що це єдина премія в Україні, в рамках якої банки оцінюються з точки зору клієнтського досвіду. Чесність, доступність, технологічність, лояльність, якість обслуговування – ось основні критерії для визначення переможців.

Ця премія не про те, як банки дивляться на свої товари і послуги. Це премія про те, як на них дивляться клієнти, кінцеві споживачі фінансових послуг.

Цього року команда експертів сайтів Minfin.com.ua і Finance.ua спільно з авторитетним журі вибирають найкращі банки в 15 номінаціях.

Категорія “Продукти і технології”:
1. Кредит готівкою;
2. Депозит/Внесок терміновий;
3. Кредитна картка mass;
4. Кредитна картка VIP;
5. Дебетова карта mass;
6. Дебетова картка VIP;
7. Кобрендингова картка;
8. Інтернет-банк;
9. Мобільний банк;
10. Технологічний банк.

Категорія “Впізнаваність і довіра”:
11. Стійкий банк – банк, якому довіряють;
12. Народний банк – банк з найкращою якістю обслуговування клієнтів;
13. Рекламна кампанія.

Категорія “Кращий топ-менеджер банку”:
14. Керівник роздробу;
15. Банкір року.

Переможців премії 15-го травня очікує урочиста церемонія нагородження та FinParty в київському клубі DeFleur.

Організатори запрошують не тільки топ-менеджерів банків, а й команди роздрібного бізнесу, всіх, хто щодня робить свій внесок в його розвиток: керівників з маркетингу, розробки продуктів, продажу, інформаційних технологій, картковог боізнесу. Це унікальна можливість познайомитися і обмінятися досвідом з колегами, відпочити і весело провести час.

«Ми хочемо зібрати разом співробітників банків, які створюють вигідні фінансові продукти для своїх клієнтів, а також забезпечують відмінний клієнтський досвід. Буде драйвово, цікаво і незвично», – розповідає один з організаторів конкурсу, керівник сайту Minfin.com.ua Іван Євтушенко.

«Як лідер платіжного ринку України компанія Mastercard рада виступити партнером премії FinAwards 2019, покликаної відзначити найкращі фінансові продукти і практики клієнтського досвіду в банках. Український ринок – дуже динамічний, ми спостерігаємо, як зростає попит з боку споживача на інновації, швидкість, простоту і якість обслуговування. Українські банки дуже прогресивні, багато банківських продуктів можна сміливо назвати не лише унікальними на локальному ринку, але і в європейському масштабі. Ми раді підтримати вибір журі і користувачів – і відзначити тих, хто сьогодні активно розвиває фінансову індустрію і cashless в Україні», – підкреслила Інга Андрєєва, генеральний директор Mastercard в Україні.

Захід пройде у відкритому форматі. Щоб відвідати його, поспілкуватися та обмінятися досвідом з колегами, а також познайомитися з топовими банкірами, достатньо купити квиток на сайті

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Фінтех і Картки
Все, що ми знаємо про:БАНКИНГ КЛАС
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua