Інвестиційний фонд - прибуткові стратегії.


Прибуток від вкладів в іноземні інвестиційні фонди – реальний і стабільний дохід. Що це таке і як стати успішним учасником цього ринку? Які існують види інвестування і чому вклади в інвестфонди є найбільш вигідним рішенням? З цим нам допоможуть розібратися в Інноваційно Фінансово-Лизинговой компанії «Ізраїль ІНВЕСТМЕНТС»

Чому інвестиційні фонди? Досвідчені інвестори управляють своїми фінансами самостійно. Але щоб набути необхідного досвіду, потрібен час і низка як вірних, так і помилкових рішень. І якщо у вас є кошти, але немає часу або досвіду щоб розібратися в тонкощах інвестиційного ринку – буде розумно довіритися професіоналам.

На вас працюють досвідчені брокери

Інвестуючи в фонди, суть роботи яких і полягає в тому, щоб відстежувати тенденції ринку, а професійні трейдери визначають стратегію і вкладають в найбільш перспективні напрямки, витягуючи з цього максимальну фінансову прибуток.

Стартувати можна з невеликої суми

З компанією ISRAEL INVESTMENTS LTD можливо стати інвестором, починаючи від 500 доларів. Таким чином інвестиційна діяльність доступна широкому колу українців.

Як це працює

Інвестиційний фонд пропонує своїм вкладникам різні напрямки: нафта і газ, цінні папери, нерухомість, кріптовалютние портфелі і стартапи. Для зручності користувачів, розроблені інвестиційні пакети для вкладів в різних видах валют.

Фонд акумулює кошти вкладників. Досвідчені трейдери стежать за котируваннями і рухами ринку, вчасно виводять і реінвестують кошти. Таким чином в результаті виходить прибуток, яка ділиться між учасниками пропорційно сумі їх початкового внеску.

Для вкладників ж, таку послугу можна порівняти з банківським депозитом. Певну суму грошей ви віддаєте на певний термін, а потім отримуєте назад з прибутком у вигляді нарахованих відсотків. Це зручно, вигідно і сучасно.

Як вибрати надійний інвестиційний фонд

До вибору компанії, якій Ви хочете довірити свої кошти, слід підходити обдумано. Один з головних критеріїв – історія компанії.

Другий важливий елемент – законна діяльність. Вітчизняні інвестиційні фонди працюють відповідно до Закону України «Про інститути спільного інвестування». Контроль над їх діяльністю здійснює Держкомісія з цінних паперів і фондового ринку.

Надійне економічне обґрунтування

На початку 2019 року Національний банк Ізраїлю опублікував звіт про економіку держави. За даними центрального фінустанови, економічне зростання за 2018 рік склав 3,4%. При цьому була зафіксована позитивна інфляція на рівні 0,4%. Фахівці відзначили розвиток туристичної галузі, що принесло додатковий економічний дохід.

І хоча в великому документі банк звернувся до керівництва країни з критикою за кількома напрямками, в цілому економіка держави Ізраїль залишається однією з найстабільніших в світі.

Ізраїль як і раніше та країна, інвестиції в яку супроводжуються мінімальним ризиком, а обіцяють солідний прибуток. Це підтверджує і 9 місце в світовому рейтингу, який оцінює захист прав інвесторів з мінімальними вкладами (рейтинг Світового банку Doing Business’2018).

Спробуйте високоприбуткові інвестиції разом з «Ізраїль ІНВЕСТМЕНТС» і отримаєте новий надійне джерело прибутку!

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Israel Investments Ltd
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua