0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

"Vodafone Україна" планує виплатити 2 млрд грн дивідендів


"Vodafone Україна" планує виплатити 2 млрд грн дивідендів

Мобільний оператор “Vodafone Україна” (ПрАТ “ВФ Україна”) планує спрямувати на виплату дивідендів 1,953 млрд грн.

Про це повідомляє компанія в системі розкриття інформації НКЦПФР.

Згідно з повідомленням, відповідне рішення винесено на розгляд загальних зборів акціонерів, призначениз на 25 квітня 2019 року.

Згідно з повідомленням, нерозподілений прибуток минулих років станом на 31 грудня 2018 року становив 12 млрд грн (в тому числі чистий прибуток за 2018 рік – 1,85 млрд грн).

Виплату на користь акціонера Preludium B.V. (Амстердам) планується провести в доларах США за курсом НБУ на день виплати. Також планується дозволити наглядовій раді ПрАТ “ВФ Україна” встановити можливість виплати дивідендів частинами.

Довідка Finance.ua:

  • “Vodafone Україна” на 100% належить Prelludium B.V. і є частиною міжнародної групи МТС, акції якої котируються на Нью-йоркській фондовій біржі.
  • “Vodafone Україна” за підсумками 2018 року скоротив чистий прибуток на 18,1% в порівнянні з 2017 роком – до 1,8 млрд грн. У компанії пояснюють це збільшенням витрат внаслідок активного розгортання мереж 4G і 3G.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:vodafone
В Контексті Finance.ua
Опитування