0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

У США схвалили оновлення до програмного забезпечення Boeing 737 MAX — WSJ


У США схвалили оновлення до програмного забезпечення Boeing 737 MAX — WSJ

Американське Федеральне авіаційне управління попередньо схвалило план змін у програмному забезпеченні Boeing 737 MAX, які вирішили запровадити після авіакатастроф літаків цієї моделі в Ефіопії та Індонезії. Також схвалили зміни у підготовці пілотів.

Про це повідомляє The Wall Street Journal із посиланням на внутрішні документи відомства і джерела, знайомі з деталями цих документів.

Оновлення має на меті усунення проблем із системою керування літаком. Так, зміни передбачають, що автоматизована система запобігання звалювання на крило тепер зможе більше контролюватися пілотами. Після оновлення система працюватиме більш м’яко, не впливаючи на інші команди з кабіни пілотів. Також вона не реагуватиме на неправдиві свідчення одного або двох датчиків, стверджують джерела видання.

Якщо буде загроза того, що лайнер може завалитися на одне крило або різко втратити висоту, оновлена система дозволить автоматично опустити носову частину літака тільки один раз і не більше ніж на 10 секунд,

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування