Співзасновник QuadrigaCX виявився злочинцем


Співзасновник QuadrigaCX виявився злочинцем

Майкл Патрін запускав біржу разом із загиблим Джеральдом Коттеном в 2013 році. Вдалося з’ясувати, що раніше його звали Омар Дханані, а в минулому він часто потрапляв в поле зору правоохоронців США.

Нагадаємо, криптовалюти на суму приблизно 200 мільйонів доларів виявилися заблокованими на QuadrigaCX після раптової смерті співзасновника і гендиректора Джеральда Котто в грудні минулого року. За наявними даними, Патрін пішов з QuadrigaCX в 2016 році через категоричні розбіжності з Коттеном щодо процедури лістингу токенів. При цьому він досі є одним з найбільших акціонерів компанії.

Патрін спробував переконати всіх, що він і Джахане – дві різні людини. Однак Bloomberg отримав інформацію з офіційного реєстру. У 2003 році він змінив прізвище, а вже в 2008 змінив і ім’я.

Що ще цікавіше, Дханані в 2005 році був засуджений до 18 місяців ув’язнення у федеральній в’язниці США за участь в розкраданні особистих даних про банківські картки. У 2002 році 22-річний Дханані визнав себе винним в причетності до shadowcrew.com – нині неіснуючого маркету, через який продали дані 1,5 мільйона кредитних карток.

У 2007 році він також визнав свою провину в окремих кримінальних злочинах, включаючи крадіжку зі зломом і комп’ютерне шахрайство. Все це зафіксовано в судових протоколах штату Каліфорнія.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua