0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Співзасновник QuadrigaCX виявився злочинцем


Співзасновник QuadrigaCX виявився злочинцем

Майкл Патрін запускав біржу разом із загиблим Джеральдом Коттеном в 2013 році. Вдалося з’ясувати, що раніше його звали Омар Дханані, а в минулому він часто потрапляв в поле зору правоохоронців США.

Нагадаємо, криптовалюти на суму приблизно 200 мільйонів доларів виявилися заблокованими на QuadrigaCX після раптової смерті співзасновника і гендиректора Джеральда Котто в грудні минулого року. За наявними даними, Патрін пішов з QuadrigaCX в 2016 році через категоричні розбіжності з Коттеном щодо процедури лістингу токенів. При цьому він досі є одним з найбільших акціонерів компанії.

Патрін спробував переконати всіх, що він і Джахане – дві різні людини. Однак Bloomberg отримав інформацію з офіційного реєстру. У 2003 році він змінив прізвище, а вже в 2008 змінив і ім’я.

Що ще цікавіше, Дханані в 2005 році був засуджений до 18 місяців ув’язнення у федеральній в’язниці США за участь в розкраданні особистих даних про банківські картки. У 2002 році 22-річний Дханані визнав себе винним в причетності до shadowcrew.com – нині неіснуючого маркету, через який продали дані 1,5 мільйона кредитних карток.

У 2007 році він також визнав свою провину в окремих кримінальних злочинах, включаючи крадіжку зі зломом і комп’ютерне шахрайство. Все це зафіксовано в судових протоколах штату Каліфорнія.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування