"Укрзалізниця" в 2018 р. збільшила сплату податків на 16,6%


"Укрзалізниця" в 2018 р. збільшила сплату податків на 16,6%

АТ “Укрзалізниця” в 2018 році сплатило до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів понад 20,4 млрд грн податків і зборів, що на 16,57% більше, ніж у 2017 році (близько 17,5 млрд грн).

Як повідомляється на сайті компанії, в 2018 році “Укрзалізниця” сплатила понад 13 млрд грн податків до державного та місцевого бюджетів, а також 7,4 млрд грн єдиного соціального внеску, посівши перше місце серед підприємств-платників податків транспортної галузі.

За словами директора з економіки та фінансів “Укрзалізниці” Андрія Рязанцева, всього в минулому році компанія сплатила у вигляді податків і обов’язкових платежів, в тому числі соціальних, близько 45% створеної доданої вартості компанії.

“Це досить високий показник, адже в середньому в Україні податкове навантаження з соціальними нарахуваннями становить 37-38%, в країнах Західної Європи – 41%, а в такій розвиненій країні, як Японія, – менше 22%”, – підкреслив А.Рязанцев.

Він також повідомив, що в 2019 році на “Укрзалізницю” впаде додаткове податкове навантаження, пов’язане зі сплатою земельного податку.

У компанії підрахували, що в зв’язку зі збільшенням майже в чотири рази коефіцієнта по сплаті земельного податку, в 2019 році компанія повинна оплатити 4,2 млрд грн земельного податку (проти 1,2 млрд грн податку на землю в 2018 року).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua