Доларові вклади в Україні


У finance.ua відбулася цікава зустріч з засновником Інноваційно Фінансово-Лизинговой компанії “Ізраїль ІНВЕСТМЕНТС” в Україні. Нагадаємо, що фонд ISRAEL INVESTMENTS LTD був заснований в 1989 році в Ізраїлі, хоча для Українців інвестиційні інструменти компанії стали доступні зовсім недавно. Які валютні програми пропонує фонд і в чому їх вигоди читайте нижче.

За словами Ющенка Геннадія Євгеновича компанія надає вкладникам великий вибір готових інвестиційних пакетів активи яких забезпечують високий прибуток і стабільний дохід. Інвестиційні пакети підійдуть як для початківців інвесторів, так і для просунутих підприємців.

На сьогоднішній день в компанії є п’ять готових рішень:

- INVESTING START;
- INVESTING LIGHT;
- INVESTING BIG;
- INVESTING AGENT;
- INVESTING BUSINESS.

Всі пакети мають різну вартість, а також прибутковість. Чим вищою є сума внеску, тим більше процентна ставка. Почати свій інвестиційний шлях можна з 500 USD. Прибуток за 6 місяців складе 8.5%. Для більш просунутих вкладників є пакети BIG і AGENT, які володіють прибутковістю 9.9% і 10.8%. Якщо брати пакет BUSINESS, то його процентна ставка за півроку становить 11.4%.

За словами Геннадія Євгеновича, вклади у валюті допомагають не просто зберегти свій капітал від інфляції, але і значно його збільшити. Що неодноразово було доведено успішним досвідом українських вкладників. Компанія має багатомільйонний оборот, володіє багатою практикою і широкими знаннями в області інвестицій.

Умови інвестицій прості, а також прозорі, всі нюанси прописані в договорі, який вкладник отримує для укладення угоди після вибору інвестиційного пакета.

Колективні інвестиції – це відмінний спосіб почати діяти. Низький поріг входу, широкий вибір напрямів і високий рівень доходу, ось головні переваги вкладів в інвестиційні фонди. Діяльність професійних учасників ринку цінних паперів, строго контролюється Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку, таким чином кожен вкладник захищений Українським законодавством. Тому, вкладення в ІФ сьогодні цілком можна розглядати як альтернативу банківським депозитам.

Успішних всім інвестицій!
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:Israel Investments Ltd
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua