0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

"Юнекс Банк" відкрив свою першу торговельну точку у Хмельницькому


"Юнекс Банк" відкрив свою першу торговельну точку у Хмельницькому

АТ «Юнекс Банк» продовжує розвивати мережу своїх представництв у різних регіонах країни. Так, на початку березня ми відкрили першу торговельну точку у місті Хмельницький. Відтепер жителі та гості міста мають змогу швидко та зручно оформити кредит готівкою до 50 тис. грн. без застави і поруки або кредитну картку «ХочуКа» з пільговим періодом до 55 днів.
Торговельна точка знаходиться за адресою: м. Хмельницький, магазин «ВМ-Техніка», вул. Тернопільська, 7, тел. 096-532-18-36, графік роботи: пн-пт з 09:00 до 18:00
Співробітник банку надасть вичерпну інформацію щодо оформлення кредиту готівкою або кредитної картки, оформить заявку, підготує документи на видачу банківського продукту та проконсультує щодо способів та умов погашення.
З адресами та контактами роздрібної мережі АТ «Юнекс Банк» можна ознайомитися на сайті банку. Запрошуємо відвідати наші представництва у вашому місті та оцінити високу якість обслуговування в АТ «Юнекс Банк»!

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Юнекс Банк
В Контексті Finance.ua
Опитування