0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Оренда житла в Німеччині "з'їдає" все більше доходу (дослідження)


Оренда житла в Німеччині "з'їдає" все більше доходу (дослідження)

Зняти нову квартиру в Берліні, Аугсбурзі, Єні або інших німецьких містах стало занадто дорого для людей із середнім достатком. Дослідження, проведене експертами на замовлення журналу «Панорама» (ФРН), показує, що багатьом домогосподарствам доводиться витрачати понад 27% свого чистого доходу на оренду житла в нових будинках.

Про це повідомляє NDR.

Наприклад:

  • У Берліні найвища орендна ставка. Середньостатистичне домогосподарство в столиці щомісяця витрачає 41,3% свого чистого доходу на оренду 3-кімнатної квартири.
  • У Франкфурті оренда теж дорога – 40,7% доходу. Середня 3-кімнатна квартира в недавно зведеному будинку коштує тут 1450 євро на місяць.
  • У Лейпцигу аналогічне житло коштує близько 1012 євро на місяць. Але оскільки тут зарплати нижчі, городянам доводиться віддавати 37,5% свого доходу.
  • У 64 німецьких містах і округах орендна ставка становить понад 27% – не тільки у Франкфурті, Гамбурзі чи Дюссельдорфі, а й у багатьох містах середнього розміру, таких як Шверін, Ерфурт або Розенхайм.

Основними причинами високої орендної плати експерти вважають зростання цін на землю і високі витрати на будівництво.

Довідка finance.ua:

  • За даними Німецького інституту економічних досліджень (DIW), ціни на будівництво в Німеччині зросли на 33% з 2005 року.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування