0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Таскомбанк виплачує кошти вкладникам ВТБ та інших неплатоспроможних банків


Таскомбанк виплачує кошти вкладникам ВТБ та інших неплатоспроможних банків

Таскомбанк є банком-агентом Фонду гарантування вкладів физичних осіб та здійснює виплати гарантованих сум вкладів клієнтам неплатоспроможних банків. За час співробітництва з Фондом наш банк компенсував вкладникам банків, що ліквідуються більше 1,2 млрд грн.

На сьогодні ми здійснюємо виплати клієнтам 76 банків, у тому числі ВТБ банку.

Як раніше повідомляв ФГВЛФ, більше 4 тисяч вкладників ВТБ банку вже отримали близько 50% всього обсягу гарантованих виплат.

Якщо ви ще не отримали свої кошти в межах гарантованої суми, звертайтеся в будь-яке відділення ТАСКОМБАНКУ, як банку-агенту Фонду гарантування вкладів фізичних осіб та отримайте свої гроші в зручний для вас час.

Ми вже 29 років працюємо на українському ринку та є однією з українських фінансових установ, що найбільш динамічно розвивається. Відділення нашого банку представлені у всіх обласних центрах та більш малих містах. Ви можете обрати найближче зі 114 відділень за посиланням.

Для отримання коштів не забудьте взяти з собою паспорт та ідентифікаційний код. Ми чекаємо вас у відділеннях ТАСКОМБАНКУ та докладемо всі зусилля, щоб ваш візит до нас залишив найкращі враження!

Детальніше про виплати ФГВФО

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Таскомбанк
В Контексті Finance.ua
Опитування