Таскомбанк виплачує кошти вкладникам ВТБ та інших неплатоспроможних банків


Таскомбанк виплачує кошти вкладникам ВТБ та інших неплатоспроможних банків

Таскомбанк є банком-агентом Фонду гарантування вкладів физичних осіб та здійснює виплати гарантованих сум вкладів клієнтам неплатоспроможних банків. За час співробітництва з Фондом наш банк компенсував вкладникам банків, що ліквідуються більше 1,2 млрд грн.

На сьогодні ми здійснюємо виплати клієнтам 76 банків, у тому числі ВТБ банку.

Як раніше повідомляв ФГВЛФ, більше 4 тисяч вкладників ВТБ банку вже отримали близько 50% всього обсягу гарантованих виплат.

Якщо ви ще не отримали свої кошти в межах гарантованої суми, звертайтеся в будь-яке відділення ТАСКОМБАНКУ, як банку-агенту Фонду гарантування вкладів фізичних осіб та отримайте свої гроші в зручний для вас час.

Ми вже 29 років працюємо на українському ринку та є однією з українських фінансових установ, що найбільш динамічно розвивається. Відділення нашого банку представлені у всіх обласних центрах та більш малих містах. Ви можете обрати найближче зі 114 відділень за посиланням.

Для отримання коштів не забудьте взяти з собою паспорт та ідентифікаційний код. Ми чекаємо вас у відділеннях ТАСКОМБАНКУ та докладемо всі зусилля, щоб ваш візит до нас залишив найкращі враження!

Детальніше про виплати ФГВФО

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Таскомбанк
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua