На 2,3 мільйона грн: за допомогою TruCam зафіксували понад 8 000 порушень


На 2,3 мільйона грн: за допомогою TruCam зафіксували понад 8 000 порушень

В Україні за місяць контролю за швидкістю транспорту на дорогах за допомогою приладів TruCam зафіксували більше восьми тисяч порушень і виписали штрафів на 2 289 млн грн.

Про це повідомив перший заступник начальника департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький на сторінці у Facebook.

Читайте також: У Києві розробили нові правила паркування: що зміниться

Так, з 16 жовтня до 13 листопада патрульні винесли 8 123 постанови за перевищення швидкості руху більш ніж на 20 км/год і 50 км/год.

“Накладено стягнення у вигляді штрафу на загальну суму 2 мільйони 289 тисяч 135 гривень, з яких сплачено добровільно на загальну суму 1 мільйон 325 тисяч 234 гривні, що становить 58% від загальної суми накладених штрафів”, – написав Білошицький.

Він підкреслив, що швидкість транспорту фіксують відкритим способом: опубліковані місця на дорогах, де розміщені прилади, перед місцями вимірювання – попереджувальні знаки, безпосередньо на місці стоїть патрульна машина з увімкненими проблисковими маячками.

“Наша мета – не зібрати якомога більше матеріалів, а попередити правопорушення, знизити швидкість руху транспорту в найнебезпечніших місцях. Водіть відповідально”, – зазначив Білошицький.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua