Рейтинги Райффайзен Банку Аваль підтверджено РА "Стандарт-Рейтинг" на тому ж високому рівні


Рейтинги Райффайзен Банку Аваль підтверджено РА "Стандарт-Рейтинг" на тому ж високому рівні

Київ. 13 листопада. — Рейтинговий комітет РА «Стандарт-Рейтинг» 12 листопада ухвалив рішення про оновлення рейтингів АТ «Райффайзен Банк Аваль». Про це йдеться в повідомленні агентства.

Як і в попередні періоди, всі рейтинги банку підтверджено РА «Стандарт-Рейтинг» на високому рівні.

Зокрема, довгостроковий кредитний рейтинг Райффайзен Банку Аваль за національною шкалою оновлено на рівні uaAAA, що підтверджує найвищу кредитоспроможність банку порівняно з іншими українськими позичальниками чи борговими інструментами.

Короткостроковий кредитний рейтинг банку оновлено за національною шкалою на рівні uaK1, що також свідчить про високу кредитоспроможність.

Рейтинг депозитів Райффайзен Банку Аваль підтверджено на рівні ua1 за шкалою РА «Стандарт-Рейтинг».

Ухвалюючи рішення щодо оновлення рейтингів Райффайзен Банку Аваль, агентство керувалося результатами аналізу результатів роботи фінустанови за 9 місяців 2018 року, особливою та регулярною інформацією банку як емітента цінних паперів.

Агентство відзначає, зокрема, позитивну динаміку фінансових показників Райффайзен Банку Аваль, а також виконання банком усіх нормативів капіталу та ліквідності, встановлених НБУ.

Детальнішу інформацію про рейтинги Райффайзен Банку Аваль розміщено на сайті РА «Стандарт-Рейтинг».

Рейтингове агентство «Стандарт-Рейтинг» створено в Україні в жовтні 2010 року як дочірня структура європейської рейтингової компанії GPRC “StandardRating”. У квітні 2012 року НКЦПФР включила РА «Стандарт-Рейтинг» (Україна) до реєстру уповноважених рейтингових агентств.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Райффайзен Банк Аваль
В Контексті Finance.ua
Опитування