lifecell спільно з "Ланет" запустить лінійку конвергентних тарифів


lifecell спільно з "Ланет" запустить лінійку конвергентних тарифів

Національна комісія, що здійснює держрегулювання у сфері зв’язку та інформатизації (НКРЗІ), за заявою мобільного оператора видала компанії “Ланет” копію ліцензії lifecell на мобільний зв’язок, повідомляється на сайті держрегулятора.

Копія ліцензії, як відзначають в НКРЗІ, видана “Ланет” без права на технічне обслуговування та експлуатацію телекомунікаційних мереж, надання в користування каналів електрозв’язку і присвоєння телефонних номерів споживачам у межах виділеного ТОВ “Лайфселл” номерного ресурсу.

“Результатом такого партнерства стануть комплексні послуги на основі конвергентних рішень, які відкриють нові можливості для абонентів обох компаній”, – сказали агентству “Інтерфакс-Україна” у прес-службі lifecell.

Раніше lifecell “поділився” ліцензією на мобільний зв’язок з такими провайдерами, як “Воля” і Vega, запустивши з ними низку конвергентних послуг в рамках “єдиного чека”.

Lifecell є третім за величиною оператором мобільного зв’язку в Україні. Мережа оператора lifecell покриває територію, на якій проживає 99% населення України.

Турецький постачальник конвергентних телекомунікацій та технологічних послуг Turkcell в 2015 році сконцентрував 100% оператора “Астеліт”, пізніше перейменованого на lifecell.

Компанія “Ланет” надає послуги кабельного телебачення і доступу до інтернету в більшості районів Києва. Згідно з даними аналітиків, станом на 2014 рік “Ланет” обслуговував понад 125 тис. абонентів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування