ЄС може переглянути безвіз для громадян Молдови у разі невиконання зобов’язань


ЄС може переглянути безвіз для громадян Молдови у разі невиконання зобов’язань

Європейський союз може переглянути безвізовий режим для громадян Молдови в разі невиконання зобов’язань, пов’язаних з боротьбою з корупцією і відмиванням грошей.

Про це йдеться у проекті звіту Європарламенту про реалізацію Молдовою Угоди про асоціацію з ЄС.

Нагадування про можливість призупинити дію безвізового режиму з Молдовою через невиконання зобов’язань – одна з чотирьох “відповідей” європарламентарів на розвиток ситуації з демократією в Молдові.

Як заявила заступниця голови Європарламенту Хейді Хаутала, проект, найімовірніше, затвердять без змін.

У проекті документа зазначається, що питання про відновлення макрофінансової допомоги ЄС Молдові будуть розглядати тільки після парламентських виборів 2019 року. Причому за умови, що вони пройдуть відповідно до міжнародно визнаних стандартів і їх оцінять спеціалізовані міжнародні органи.

Всі програми підтримки, які ЄС надає Молдові, теж залишаться призупиненими до “значного прогресу в демократичних стандартах”. В той же час Європарламент має намір продовжувати надавати фінансову підтримку громадянському суспільству Молдови, незалежним ЗМІ, приватному сектору та місцевій владі, йдеться у проекті.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Світ
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua