Майнінговий стартап з українським корінням залучив інвестиції


Майнінговий стартап з українським корінням залучив інвестиції

Заснований українцем і латвійцем майнінговий стартап Bitfury залучив новий раунд інвестицій. Сума угоди склала $80 млн. За наявними даними, інвестори назвали Bitfury європейським блокчейн-єдинорогом. До цього проект сумарно залучив $ 90 млн, – повідомляє видання Medium.

Учасниками нового раунду стали європейський фонд Korelya Capital, а також Armat Group і Lian Group, азіатські Naver Group, Macquarie Capital, Dentsu і фонд iTech Capital. За словами виконавчого віце-керуючого Bitfury Геогрія Кікнадзе, виручка компанії склала $500 млн.

Зароблені фінанси компанія планує вкласти в розвиток програмного і апаратного забезпечення для урядових структур і корпорацій.

Компанію Bitfury було засновано в 2011 році латвійцем Валерієм Вавіловим і українцем Валерієм Небесним. Фірма виробляє обладнання і софт для майнінгу криптовалют і працює над блокчейн-технологіями. Офіси компанії розташовані в Сан-Франциско, Вашингтоні, округ Колумбія, Гонконгу, Лондоні і Амстердамі, дата-центри – в ісландській громаді Рейк’янесбайр і грузинських містах Горі та Тбілісі. Стартап заробляє в середньому близько $100 млн на рік.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua