0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

У Росії призупинили пілотовані запуски ракет-носіїв


У Росії призупинили пілотовані запуски ракет-носіїв

У Росії вирішили тимчасово призупинити пілотовані запуски ракет-носіїв до розбору ситуації з аварією на кораблі Союз МС-10. Про це заявив віце-прем’єр-міністр РФ Юрій Борисов.

“У такій ситуації пуски припиняються до розбору всієї ситуації, пілотовані, для того, щоб забезпечити безпеку. Ситуація, звісно, неприємна, але, як ви знаєте, в історії космонавтики вже були такі випадки. З іншого боку, підтверджено працездатність аварійних систем порятунку, що дуже важливо”, – зазначив Борисов.

Водночас джерело в ракетно-космічній галузі повідомило агентству, що на черговому пілотованому кораблі до Міжнародної космічної станції відправляться дублери нинішнього екіпажу – космонавт Олег Кононенко і астронавт Давид Сен-Жак.

“Поки, згідно з графіком, на МКС повинні відправитися в грудні дублери нинішнього екіпажу Олег Кононенко і Давид Сен-Жак. Рішення про достроковий запуск поки не прийнято”, – сказало джерело.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування