Болгарія вкладе в модернізацію залізничної інфраструктури близько 1 мільярда євро


Болгарія вкладе в модернізацію залізничної інфраструктури близько 1 мільярда євро

У Болгарії подорожі швидкісниим пасажирськими поїздами стануть можливими в найближчі чотири роки.

Про це заявив генеральний директор Національної компанії “Залізнична інфраструктура” Красимир Папукчійскі.

Читайте також: В інфраструктуру порту Литви інвестують 400 млн євро

“У найближчі роки за європейськими проектами в модернізацію залізничної інфраструктури Болгарії буде вкладено близько 2 млрд. левів (близько мільярда євро). Одним з перших проектів, які будуть реалізовані, стане модернізація вокзалу в Софії, в тому числі під’їздних шляхів, і створення сучасних систем управління залізничним рухом, які дозволять працювати за кількома напрямками в повністю автоматизованому режимі”, – повідомив фахівець.

Передбачається, що після модернізації залізничної інфраструктури країни поїзди на ключових напрямках – до чорноморських курортів, до сербськоог та турецького кордонів зможуть рухатися зі швидкістю 160 км/год. І з Софії в Бургас можна буде дістатися поїздом за три з половиною години, так само, як і по автомагістралі.

В даний час болгарська залізниця – збиткове підприємство, пасажири скаржаться на постійні запізнення поїздів, холод в вагонах і відсутність елементарних зручностей. Регулярними стали інциденти зі старими локомотивами, в яких під час руху виникають пожежі.

Виникли проблеми і з відносно новими електричними і дизельними поїздами, придбаними у компанії Siemens. Повідомляється, що вони потребують планового капітального ремонту, ще в кінці минулого року подолавши критичну контрольну позначку в 1,2 млн. кілометрів пробігу.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua