НБУ відсудив у Коломойського і Приватбанку ще кілька об'єктів у Криму


НБУ відсудив у Коломойського і Приватбанку ще кілька об'єктів у Криму

29 серпня Госпсуд Київської області задовольнив позов НБУ до ТОВ “Фінансова компанія “Фінілон” (іпотекодавець) в справі №911/1189/18 та в рахунок часткового погашення боргу Приватбанку по рефінансуванню (за кредитним договором №19 від 03.03.2009) вирішив звернути на стягнення на нерухоме майно відповідача, що знаходиться в Криму та перебуває в іпотеці Нацбанку.

Договірна вартість відповідної нерухомості (зафіксована в іпотечному договорі) – 12,4 млн грн. Йдеться про комплекс споруд (у т.ч. адмінбудівлю) площею 898,4 кв.м. у Красногвардійському районі, смт. Октябрське, вул. Леніна, 59, а також про квартиру площею 42,8 кв.м. у м. Ялта, смт. Масандра, вул. Винороба Єгорова, 4 (квартира 15).

Крім того, 06 вересня Госпсуд Київської області в рамках справи №911/1188/18 задовольнив ще один позов НБУ до ТОВ “Фінансова компанія “Фінілон” про звернення стягнення на ще один предмет іпотеки – нежилі приміщення площею 36,5 кв.м. у м. Євпаторія, вул. Фрунзе, 28 (договірна вартість, зафіксована в іпотечному договорі, – 13,6 млн грн).

17 липня Госпсуд м. Києва задовольнив позов НБУ до ТОВ “Фінансова компанія “Фінілон” в справі №910/7033/18 про звернення стягнення на квартиру №52 по вул. Новікова, 10-Б у м. Севастополі площею 37,6 кв м (ціна позову – 616,6 тис грн).

Згідно з судовими матеріалами, вказані об’єкти нерухомості спершу належала Приватбанку, проте на підставі договорів купівлі-продажу та за згодою Нацбанку право власності на предмети іпотеки в кінці 2014 року перейшло до ТОВ “Фінансова компанія “Фінілон”.

У держреєстрі засновниками ТОВ “Фінансова компанія “Фінілон” вказані в т.ч. ТОВ “ІстейтГарант” (серед засновників якого в свою чергу фігурує Приватбанк, а кінцевими бенефіціарами вказані Ігор Коломойський та Геннадій Боголюбов), а також ТОВ “Українське бюро кредитних історій” (серед засновників якого – Приватбанк і Бікоптіма Лімітед).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:ПриватБанк
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua