0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Ще одна МФО дає перший онлайн-кредит під 0% річних


Ще одна МФО дає перший онлайн-кредит під 0% річних

Finance.ua давно збирає інформацію не тільки про банківські кредити, але і про позики, що пропонують мікрофінансові організації. Днями нам вдалося дізнатися, що ще одна МФО вирішила пропонувати своїм клієнтам перший онлайн-кредит під 0%.

Назва мікрофінансової організації – «Дінеро». Щоб за кілька хвилин отримати до 10 000 гривень на картку від «Дінеро», подавайте заявку онлайн. Документи нікуди нести не потрібно, довідку про доходи з вас теж ніхто не вимагатиме.

Ще варіанти отримати гроші під 0% вже сьогодні:

1). Moneyveo перераховує гроші на картку за 8-10 хвилин. Максимальна сума першого кредиту – 3000 гривень, строк – 30 днів.

2). Miloan видає швидкі кредити до 3000 гривень зі строком погашення до 30 днів і можливістю пролонгації на 3, 7 і 15 днів.

3). У MyСredit сума першого кредиту – від 100 до 3 000 гривень. Наступних – до 10 000. Строк: від 1 до 35 днів з можливістю неодноразової безкоштовної пролонгації. Для постійних клієнтів діє бонусна програма – можна отримати постійну знижку до 20%.

4). Сервіс мікрокредитування CCloan працює в чотирьох країнах. Клієнт може отримати позику на суму від 400 до 10 000 гривень.

5). Компанія AlexCredit надає короткострокові кредити до 3000 гривень на строк до місяця. Постійні клієнти за програмою лояльності можуть отримати знижку до 40%.

Чекаєте більше варіантів від МФОтоді вам сюди. 🖱️

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Кредит&Депозит
Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування