0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Середня зарплата на Уолл-стріт досягла десятирічного максимуму


Середня зарплата на Уолл-стріт досягла десятирічного максимуму

У 2017 році середньорічна зарплата працівників нью-йоркського ринку цінних паперів, включаючи бонуси, зросла на 13% і досягла 422,5 тис. доларів.

Про це повідомив фінансовий інспектор Томас Дінаполі в своїй доповіді.

Читайте також: Середня зарплата в Чехії перевищила 1200 євро – статистика

У доповіді сказано, що середній розмір бонусу в секторі за звітний період було збільшено на 15%, до 184,2 тис. доларів. Повідомляється, що частка премій в структурі зарплат на Уолл-стріт склала 40%.

Середня зарплата на Уолл-Стріт виявилася найвищою в порівнянні з іншими сферами. У 2017 році на неї припало 21% сукупних зарплат в приватному секторі Нью-Йорка.

Майже чверть фахівців, що займаються цінними паперами, за рік заробили понад 250 тис. доларів. В аналогічний період лише 2,5% зайнятих в інших сферах нью-йоркської економіки змогли досягти аналогічний дохід.

“Уолл-стріт завершувала прибутком кожен рік з кінця рецесії в 2009 році, і винагороди торік досягли максимуму з початку фінансової кризи”, – зазначив Дінаполі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування