ПУМБ запустив оплату через Garmin pay


ПУМБ запустив оплату через Garmin pay

Скористатися платіжним сервісом «для активних людей» клієнти Першого Українського Міжнародного Банку (ПУМБ) зможуть з 17 серпня. Послуга доступна для власників карток Visa.
ПУМБ одним з перших підключив послугу безконтактної оплати за допомогою годинника Garmin. Цей сервіс розроблений спеціально для людей, які займаються спортом і користуються спеціальними девайсами для вимірювання пульсу, кількості кроків і т.п. Вперше про Garmin Pay світ почув минулої осені, і менш, ніж за рік до сервісу підключилися кілька десятків держав. Україна стала 21-ою країною, жителі якої зможуть розплачуватися годинниками.
«ПУМБ, як один з найбільш інноваційних банків, традиційно пропонує своїм клієнтам одними з перших скористатися останніми технічними новинками. Впевнений, оплати через Garmin Рay від ПУМБ будуть користуватися популярністю і вже скоро ми отримаємо хороші результати у вигляді кількості підключень та сум транзакцій», – прокоментував Дмитро Поліщук, директор департаменту роздрібного бізнесу ПУМБ.
На активацію сервісу знадобиться кілька хвилин: спочатку необхідно встановити додаток Garmin Connect (доступно в Google Play / App Store), після чого синхронізувати смартфон з годинником і додати платіжні карти ПУМБ.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:ПУМБ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua