Магазини "Алло", інтернет-магазини "Алло" та "27.ua" приєднались до мережі магазинів-партнерів ПУМБ


Магазини "Алло", інтернет-магазини "Алло" та "27.ua" приєднались до мережі магазинів-партнерів ПУМБ

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) пропонує своїм клієнтам ще більше переваг та підключає до програми Партнерської розстрочки* більш ніж 490 магазинів «Алло» по всій Україні, інтернет-магазин «Алло» та інтернет-магазин «27.ua» мережі «Епіцентр».
Власники кредитних карт «ВсеМожу» та «soloМандри» зможуть скористатися автоматичним сервісом оформлення розстрочки* при купівлі товарів в магазинах-партнерах.
Придбання товару у розстрочку* – це поділ суми покупки на рівні частини (щомісячні платежі) залежно від строку кредиту та з урахуванням нарахованих платежів банку за користування кредитними коштами та комісії.
У магазинах мереж «Алло», «Comfy», «Rozetka», «Ельдорадо», «Епіцентр», «Нова Лінія», «Фокстрот», «Цитрус», а також в інтернет-магазинах «Алло», «27.ua», «Rozetka», «Ельдорадо», «Фокстрот» при оплаті покупки вартістю понад 500 грн. кредитною карткою «ВсеМожу» чи «soloМандри», клієнти ПУМБ отримають розстрочку* автоматично. Це допоможе суттєво зекономити час на оформлення кредиту, адже більше не потрібно заповнювати договори та інші документи.
Детальну інформацію про умови розстрочки та перелік магазинів-партнерів розміщено у відповідних розділах: ВсеМожу та soloМандри
*Під розстрочкою мається на увазі надання кредиту на спеціальних умовах для придбання товарів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:ПУМБ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua