"Укрзалізниця" скоротила пасажирські перевезення до Росії у п'ять разів


"Укрзалізниця" скоротила пасажирські перевезення до Росії у п'ять разів

Днями міністр інфраструктури Володимир Омелян заявив про плани закрити залізничне сполучення з РФ. В “Укрзалізниці” готові виконувати будь-яке рішення зверху.

Про це повідомили у залізничній компанії, повідомляє Сьогодні.

Читайте також: Який прибуток ризикує втратити Укрзалізниця, скасувавши всі поїзди до Росії

При цьому в компанії відзначають, що з кожним роком кількість пасажирів до Росії скорочується. У 2017 році “Укрзалізниця” перевезла 0,9 млн українців до РФ. Порівняно з 2013-му – це в п’ять разів менше, і тенденція до зменшення пасажиропотоку продовжує зберігатися. Так, за сім місяців цього року в Росію поїздами з’їздили 454,1 тис. українців – це на 16,4% менше аналогічного періоду минулого року.

За даними “Укрзалізниці”, між Україною і Росією курсує 13 пар поїздів. Вісім з них – формування “Укрзалізниці”, три – Молдовської залізниці і по одному – Російської і Азербайджанської.

Сама ж Росія почала скорочувати залізничні перевезення в Україну з 2014 року. А в 2017-му – пустила поїзди в обхід України.

За даними Держстату, кількість українців, які їздять до Росії, за останній рік збільшилася. У 2016-му – 3,8 млн українців побували в РФ, а в 2017 – 4,3 млн. При цьому у 2013-му в Росію відвідало понад 10 млн українців.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування