Армія США закупить мікрохвильові гармати для боротьби з дронами


Армія США закупить мікрохвильові гармати для боротьби з дронами

Армія США купить у компанії Lockheed Martin повітряну мікрохвильову систему для боротьби з дронами. Рішення ухвалено після спроби замаху на президента Венесуели Ніколаса Мадуро, біля трибуни якого вибухнули кілька безпілотників, начинених вибухівкою.

Про це пише The Verge.

Система призначена для встановлення на літаки і здатна відключати дрони на великій відстані променем сфокусованого мікрохвильового випромінювання.

У 2017 році армія США вже взяла на озброєння подібну систему під назвою SHIELD, викупивши права на використання технології у розробника Локхіда Мартіна за $26 млн.

Замах на Ніколаса Мадуро було скоєно 4 серпня. Два дрони, схожі на Matrice 600 від DJI, несли на борту по 1 кг вибухівки C4. Обидва безпілотники вдалося збити на відстані від трибуни президента, в результаті вибухів постраждали сім солдатів з охорони Мадуро.

«Тепер технічні бар’єри настільки знижені, що буквально будь-хто, у кого достатньо грошей, щоб дозволити собі безпілотний літальний апарат, з технічною компетентністю 12-річного може зробити такий замах», — заявив тоді аналітик корпорації RAND Колін Кларк.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування