Рейтинг ПАТ "РВС Банк" зріс до рівня uaAА


Рейтинг ПАТ "РВС Банк" зріс до рівня uaAА

7 серпня 2018 року рішенням рейтингового комітету Рейтингового агентства “Стандарт-Рейтинг” оновлено довгостроковий кредитний рейтинг ПАТ «РВС Банк» (код ЄДРПОУ 39849797) за національною шкалою на рівні uaAА.

Банк або окремий борговий інструмент з рейтингом uaAА характеризується дуже високою кредитоспроможністю порівняно з іншими українськими позичальниками або борговими інструментами.
Рішення про оновлення кредитного рейтингу ПАТ «РВС Банк» прийнято відповідно до результатів аналізу підсумків роботи Банку за 2017 рік та за перше півріччя 2018 року.

Відбулися зміни в структурі активів Банку за перші три місяці 2018 року:

•частка кредитів та заборгованості клієнтів Банку зросла з 5,48% до 13,03%, або на 47,937 п.п. (з 27,93 млн. грн. до 75,867 млн. грн.);

•частка грошових коштів та еквівалентів зменшилась на 4,95 п.п. до 41,06%.

ПАТ «РВС Банк» продовжує нарощувати обсяги бізнесу другий квартал поспіль, завдяки чому збільшує свою присутність на кредитному ринку.

Згідно з даними звітності ПАТ «РВС Банк», Банк забезпечив дуже високий запас регулятивного капіталу та нормативів ліквідності, продовжує нарощувати обсяги бізнесу, забезпечив приріст процентних, комісійних доходів та результату від операцій з іноземною валютою, а також продемонстрував прибуток за підсумками першого півріччя 2018 року. Відповідні фактори дозволяють Агентству оновити рейтинг ПАТ «РВС Банк».

Переглянути рішення про оновлення рейтингу

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:РВС Банк
В Контексті Finance.ua
Опитування