ДФС надала розстрочку ПДВ при ввезенні обладнання на €3,1 млн і $833,9 тис.


ДФС надала розстрочку ПДВ при ввезенні обладнання на €3,1 млн і $833,9 тис.

Державна фіскальна служба (ДФС) за січень-липень ухвалила 37 рішень про надання платникам розстрочки податку на додану вартість при ввезенні на митну територію України обладнання для власного виробництва на загальну суму понад 3,1 млн євро і 833,94 тис. доларів.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби ДФС.

Зокрема, за 25 заявами рішення було ухвалено за погодженням з головою ДФС, оскільки сума податку, заявлена до розстрочення, становить понад 1 млн гривень.

Читайте також: В ДФС нагадали українцям про податкову знижку за освітні послуги

Найбільшу суму розстрочки надано Хмельницькою митницею ДФС – 1,27 млн євро і Київською митницею – 529,4 тис. доларів (у валюті контракту).

Здійснено 27 митних оформлень імпорту обладнання із застосуванням отриманих рішень з розстрочкою сплати ПДВ на суму 105,82 млн гривень.

Всього за 7 місяців платники подали в митниці 100 заяв про надання розстрочки по сплаті ПДВ.

Митницями розглянуто 95 заяв, з яких за 39 було відмовлено через недотримання обов’язкових вимог, зокрема через наявність податкового боргу у підприємств, відсутність інформації про предмет або суму контракту.

Відкликано платниками 19 заяв, оскільки було ухвалено рішення щодо митного оформлення з повною сплатою ПДВ.

Зараз на розгляді у митницях ДФС знаходяться 5 заяв.

Нагадаємо, 21 лютого 2018 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів, якою визначено порядок надання розстрочок і застосування забезпечення виконання зобов’язань при ввезенні на митну територію України обладнання для власного виробництва.

В кінці 2017 Верховна Рада ухвалила зміни до Податкового кодексу, згідно з якими відстрочка щодо сплати ПДВ надається у строк не більше ніж 24 календарні місяці без нарахування відсотків, пені і штрафів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування