Facebook домовляється з банками про доступ до фінансових даних їхніх клієнтів


Facebook домовляється з банками про доступ до фінансових даних їхніх клієнтів

Компанія Facebook веде переговори з кількома великими фінансовими установами США про можливості поєднання грошових облікових записів клієнтів з їхніми обліковими записами у Messenger.

Про це повідомило американське інформагентство Reuters.

Читайте також: Facebook відкриє штаб-квартиру в Лондоні

“Компанія Facebook Inc (FB.O) заявила в понеділок, що веде переговори про поглиблення зв’язків з банками і фінансовими установами, підкресливши, що це може допомогти компаніям поліпшити обслуговування своїх клієнтів”, – наголошується в повідомленні.

У компанії глобальної соцмережі, зокрема, відзначили, що після переговорів користувачі таких фінансових установ, як PayPal, Citibank і American Express можуть зв’язати свої фінансові рахунки з власним акаунтом у Facebook Messenger і спілкуватися зі службою підтримки клієнтів.

Водночас, за інформацією The Wall Street Journal, компанія Facebook, зі свого боку, просить банки поділитися докладною фінансовою інформацією про клієнтів, включаючи карткові операції і залишки на рахунках. У зв’язку з цим у Facebook уточнили, що мова йде тільки про тих користувачів, які користуються цими послугами.

“Важливою частиною цих партнерських стосунків є збереження інформації людей у безпеці і таємниці”, – відзначили в компанії.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування