Міжнародна система грошових переказів «ІнтелЕкспрес» оновила ліцензію відповідно до нових вимог і регуляцій Євросоюзу (PSD 2)


Міжнародна система грошових переказів «ІнтелЕкспрес» оновила ліцензію відповідно до нових вимог і регуляцій Євросоюзу (PSD 2)

30 липня поточного року міжнародна система грошових переказів “ІнтелЕкспрес”, яка діє в Європі під статусом уповноваженої платіжної установи (API – Authorized Payment Institution), оновила ліцензію відповідно до нових регуляцій (PSD2 – Payment Services Directive 2), ухвалених у Євросоюзі.

Нові вимоги були розроблені Європейським союзом і мають на меті встановлення високих стандартів для фінансових установ, зареєстрованих на території Євросоюзу. Всі платіжні організації Європейського Союзу зобов’язані дотримуватися високих стандартів PSD 2.

Система «ІнтелЕкспрес» успішно виконала ці вимоги і тим самим зберегла право розвивати і доповнювати спектр фінансових послуг, а також розширювати географію власних пунктів обслуговування по всьому ЄС і підключати агентів до системи.

«ІнтелЕкспрес» є міжнародною системою грошових переказів, яка була заснована в 2006 році й наразі представлена в багатьох країнах світу власними пунктами обслуговування, а також мережею банків-партнерів та інших фінансових організацій та агентів.

Система «ІнтелЕкспрес» зареєстрована в Національному банку України в 2011 році й активно розширює партнерську мережу на території України. Крім цього система зареєстрована в інших країнах Європи і колишнього Радянського Союзу.

«ІнтелЕкспрес» – це стабільна фінансова організація, яка пропонує різні фінансові послуги сотням тисяч користувачів, зокрема, здійснюючи грошові перекази в понад 70 країн світу.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:Intel Express
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування