Індустріалбанк та Аграрний фонд розпочали спільну програму фінансування агровиробників — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Індустріалбанк та Аграрний фонд розпочали спільну програму фінансування агровиробників

Особисті фінанси
51
Індустріалбанк підписав меморандум про співпрацю з товариством «Аграрний фонд», відповідно до якого створено програму співфінансування виробників сільськогосподарської продукції.
Індустріалбанк та Аграрний фонд створюють надійний інструментарій для ведення агробізнесу. Сторони готові фінансувати аграріїв та надавати їм підтримку, яка полягає в розробленні спільної форвардної програми на закупівлю зерна майбутнього врожаю. Партнери зобов’язались здійснювати обмін досвідом і знаннями у відповідній сфері діяльності, проводити спільні консультації та експертизи для досягнення мети.
Меморандум про співпрацю було підписано в особі Першого заступника Голови Правління Індустріалбанку Віталія Романчукевича та Голови правління товариства «Аграрний фонд” Андрія Радченка.
“Один з основних інструментів “Аграрного фонду” — укладання форвардних контрактів. Щороку фонд закуповує близько 1 млн. тон зернових саме шляхом укладання попередніх контрактів і в цьому нам допомагають банки. Таким чином ми підтримуємо малих та середніх агровиробників, спрощуємо систему отримання коштів аграріями”, — зазначив Андрій Радченко, голова правління товариства «Аграрний фонд».
Romanchukevich«Основна відмінність форвардного контракту від банківських кредитів — це відсутність додаткової застави. Заставою є зерно майбутнього врожаю, на закупівлю якого укладений контракт.Саме такі програми дозволяють агробізнесу підвищувати ефективність та рентабельність своєї діяльності в умовах сезонних і цінових ризиків», — прокоментував Віталій Романчукевич, Перший заступник Голови Правління Індустріалбанку.
Форвардний контракт укладається між агропідприємством та ПАТ «Аграрний фонд». Передплата складає 65% від загальної суми контракту. Остаточний розрахунок за ринковими цінами на момент поставки зерна. Відсоткова ставка від 21% в гривні.
Щодо основних вимог банку до співпраці з агровиробниками, варто зазначити наступні: основний вид діяльності — сільське господарство (рослинництво не менше 70%), тільки для юридичних осіб (строк існування бізнесу — від 2 років), прибуткова діяльність, земельний банк від 500 га.
Індустріалбанк продовжує вдосконалюватися не лише в напрямку розширення спектру послуг для МСБ, корпоративних та приватних клієнтів, а й у створенні найвигідніших умов такого обслуговування.
За матеріалами:
Індустріалбанк
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас