0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

На Донеччині за півроку Пенсійному фонду заборгували 450 мільйонів


На Донеччині за півроку Пенсійному фонду заборгували 450 мільйонів

У Донецькій області загальний обсяг заборгованості за несплаченими до бюджету Пенсійного фонду зобов’язаннями у першому півріччі 2018 року зріс на 449,2 мільйона гривень – до 3 886,5 мільйона гривень.

Про це 2 серпня у Краматорську на засіданні обласної колегії заявила начальник Головного управління Пенсійного фонду в Донецькій області Наталія Рад, повідомили в департаменті інформаційної та внутрішньої політики Донецької військово-цивільної облдержадміністрації.

Читайте також: Держстат підрахував витрати домогосподарств у Донецькій області

“Загальний обсяг заборгованості за несплаченими до бюджету Фонду зобов’язаннями зріс на 449,2 млн грн та склав 3886,5 млн грн”, – ідеться в повідомленні.

При цьому загальна сума виконаних органами Пенсійного фонду області зобов’язань з виплати пенсій за перше півріччя поточного року становила 18,3 млрд грн при надходженні 3,4 млрд грн власних коштів.

“Ситуація із забезпеченістю області власними коштами стрімко погіршується”, – констатувала Рад.

Очільниця головного управління ПФУ уточнила, що вся сума заборгованості, яка за законом підлягає стягненню, а це понад 2 млрд грн, передана на примусове виконання до органів державної виконавчої служби.

Від заходів примусового стягнення ДВС надійшло лише 9,2 млн грн, або 0,5% від суми, яка перебувала на виконанні.

«З направлених для розгляду на засіданнях комісій (справ – ред.) 390 боржників розглянуто 122, або 31%. Сума фактичної сплати склала лише 0,8 % від наявної заборгованості, яка розглядалась (1,1 млрд грн)», – зауважила Рад.

За її словами, проти першим півріччям 2017 року забезпеченість області власними коштами на виплату пенсій зменшилася на 8%, а з початку поточного року – на 3,6%. На сьогодні власні надходження покривають п’яту частину потреби на виплату пенсії – 20,6%.

Основним джерелом власних коштів бюджету Пенсійного фонду України є єдиний соціальний внесок, нагадали в ОДА.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування