АМКУ оштрафував фармкомпанії за узгоджене завищення цін на ліки


АМКУ оштрафував фармкомпанії за узгоджене завищення цін на ліки

Антимонопольний комітет України оштрафував чотири фармацевтичні компанії на суму понад 18 мільйонів гривень за узгоджені антиконкурентні дії щодо завищення ціни на лікарські засоби в 2012 – 2016 роках.

Про це повідомила прес-служба комітету.

Читайте також: АМКУ перевіряє дотримання ФДМ законодавства при впровадженні е-бази оцінки майна

Зокрема, Антімономольний комітет визнав дії компаній “Рош Україна”, “БаДМ”, “Бізнес Центр Фармація” і “Альба Україна” з укладання договорів купівлі-продажу, умови яких призвели до необґрунтованого завищення вартості лікарських засобів, що реалізуються через процедури державних або суспільних закупівель в 2012-2016 роках, порушень, передбачених пунктом 1 частини другої статті 6 та пунктом 1 статті 50 Закону України “Про захист економічної конкуренції”, у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються встановлення цін на лікарські засоби виробництва компанії “Ф. Хоффманн-Ля Рош Лтд”, що реалізуються через процедури державних або суспільних закупівель.

За порушення комітет наклав штраф на компанію “Рош Україна” – на суму 9,12 мільйона гривень, “БаДМ” – 5,4 мільйона гривень, “Бізнес Центр Фармація” – 3,2 мільйона гривень, “Альба Україна” – 339,9 тисячі гривень. АМКУ зобов’язав компанії припинити порушення в двомісячний термін з дня отримання рішення.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:АМКУ
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування