ЄБА наполягає на необхідності прийняття законопроекту про "єдине вікно" на митниці


ЄБА наполягає на необхідності прийняття законопроекту про "єдине вікно" на митниці

Європейська бізнес асоціація (ЄБА) наполягає на необхідності прийняття законопроекту про “єдине вікно” на митниці, який парламент ухвалив 5 липня, однак через низку внесених поправок був відправлений президентом у Верховну Раду для доопрацювання.

“Наша асоціація підтримує основну ідею законопроекту. Шкода, що через деякі поправки, які були внесені в законопроект в ході останнього голосування в Верховній Раді, прийняття його дещо затягується. В даному випадку, вето президента зрозуміло. Водночас, питання оптимізації контролюючих органів та прозорості на митниці стають все більш актуальними для бізнесу, щоб працювати відкрито і якісно”, – цитує прес-служба виконавчого директора ЄБА Анни Дерев’янко.

Експерти ЄБА наполягають на тому, що механізм “єдиного вікна” дозволить скоротити кількість контролюючих органів на митниці і час митного оформлення товарів, а також зробити митні процедури більш зрозумілими, вказується в повідомленні асоціації.

“Я дуже сподіваюся, що цей законопроект вдасться прийняти якомога оперативніше”, – підкреслила А.Дерев’янко.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua