Коломойський і Боголюбов заперечують проти юрисдикції суду Лондона в суперечці з ПриватБанком


Коломойський і Боголюбов заперечують проти юрисдикції суду Лондона в суперечці з ПриватБанком

Ігор Коломойський і Геннадій Боголюбов оскаржують застосовність юрисдикції Високого суду Лондона під час розгляду позову ПриватБанку (Київ), поданого грудні 2017 року, повідомило обізнане джерело.

За його даними, попередні слухання за відповідною заявою стартують 25 липня і триватимуть п’ять-сім днів.

Крім цього, додав співрозмовник агентства, суд розгляне заяву відповідачів про зняття запобіжного заходу про замороження їхніх активів.

На його думку, остаточне рішення щодо відповідних заяв буде прийнято в жовтні.

Довідка Finance.ua

  • ПриватБанк в грудні 2017 року подав позов до Високого суду Лондона проти Коломойського, Г.Боголюбова, а також компаній Teamtrend Ltd., Trade Point Agro Ltd., Collyer Ltd., Rossyan Investing Corp., Milbert Ventures Inc. і ZAO Ukrtransitservice Ltd., які імовірно їм належать або перебувають під їхнім контролем.
  • Позивач домігся, що суд в якості запобіжного заходу видав наказ про всесвітній арешт активів екс-власників банку Коломойського і Г.Боголюбова і зазначених шести компаній на суму понад $2,5 млрд.
  • Суд зобов’язав Коломойського і Г.Боголюбова розкрити інформацію про всі свої активи обмеженому колу осіб, які безпосередньо беруть участь у розгляді справи.
  • Суд за підсумками слухань на початку березня 2018 року зобов’язав Rossyn Investing Corp, Milbert Ventures Inc. і ZAO Ukrtransitservice Ltd. деталізувати інформацію про деякі операції з коштами ПриватБанку, отриманими від інших осіб.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:ПриватБанк
В Контексті Finance.ua
Опитування