"Укрзалізниця" приховано піднімає тарифи на перевезення - Каленков


"Укрзалізниця" приховано піднімає тарифи на перевезення - Каленков

Уніфікація тарифів на порожні вагони додатково підвищить собівартість промислової продукції і негативно вплине на її конкурентоспроможність на світових ринках, зазначив президент об’єднання підприємств “Укрметалургпром”.

Ініціатива “Укрзалізниці” уніфікувати тарифи на перевезення різних видів вантажів є нічим іншим як прихованим зростанням тарифів на перевезення, який повністю ляже на вітчизняних промисловців, які перевозять вантажі залізницею, в першу чергу це аграрії і металурги.

Про це заявив президент об’єднання підприємств “Укрметалургпром” Олександр Каленков.

За словами керівника асоціацій промисловців, сума, яку “Укрзалізниця” планує отримати від даної ініціативи, дорівнює 5 мільярдів гривень. “У цьому формулюванні ховається те, що витрати для вантажоперевізників зростуть, причому зростуть багаторазово. Ми порахували, для всіх це близько 5 мільярдів гривень. Для вантажоперевізників це ще одне підвищення тарифів на 12-13 відсотків”, – заявив Олександр Каленков.

У матеріалі йдеться, що уніфікація тарифів на порожні вагони додатково підвищить собівартість промислової продукції і негативно вплине на її конкурентоспроможність на світових ринках.

“Я дуже сподіваюся, що до нас прислухаються, і буде прийнято рішення економічно доцільне – утриматися зараз від подібних змін, які збільшать навантаження на вантажоперевізників на 5 мільярдів гривень”, – заявив Каленков.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування