Виручка і прибуток Morgan Stanley в II кварталі перевершили очікування ринку


Виручка і прибуток Morgan Stanley в II кварталі перевершили очікування ринку

Американський банк Morgan Stanley збільшив чистий прибуток і виручку в другому кварталі 2018 року значно вищими темпами, ніж очікували експерти.

Котирування акцій Morgan Stanley в ході попередніх торгів у Нью-Йорку в середу підскочили на 3,4%, капіталізація банку становить $86,57 млрд.

Як повідомляється в прес-релізі Morgan Stanley, чистий прибуток в квітні-червні збільшився до $2,27 млрд, або $1,3 на акцію, у порівнянні з $1,59 млрд, або $0,87 на акцію, за аналогічний період попереднього року.

Виручка Morgan Stanley підвищилася до $10,61 млрд із $9,5 млрд.

Експерти, опитані FactSet, в середньому прогнозували чистий прибуток банку на рівні $1,11 на акцію при виручці в $10,05 млрд.

Рентабельність власного капіталу Morgan Stanley склала 13% проти 9,1%, роком раніше, при тому, що керівництво банку таргетує цей показник в діапазоні від 9% до 11%.

Виручка Morgan Stanley від торгових операцій в цілому зросла до $3,8 млрд з $3,2 млрд. Операції з бондами принесли банку $1,4 млрд, на $200 млн більше, ніж у квітні-червні 2017 року. Доходи від операцій з акціями підвищилися з $2,2 млрд до $2,5 млрд.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування