Глава ДТЕК розповів, скільки потрібно інвестицій для реконструкції українських ТЕС


Глава ДТЕК розповів, скільки потрібно інвестицій для реконструкції українських ТЕС

У реконструкцію українських ТЕС необхідно інвестувати 6,5 мільярда євро, щоб виконати зобов’язання перед партнерами з ЄС в частині охорони навколишнього середовища. Але в тарифах виробників електроенергії не передбачені кошти для того, щоб покрити ці витрати.

Про це сказав генеральний директор ДТЕК Максим Тимченко в інтерв’ю британському профільному виданню ICIS, повідомляє Сегодня.

За словами Тимченка, як і в Європі, роль вугілля в енергетиці України буде скорочуватися. Однак перехід на відновлювані джерела відбуватиметься поетапно.

“Згідно з Енергетичною стратегією України до 2035 року, в найближчі десять років роль вугільної енергетики в енергетичному секторі буде залишатися на рівні 25-35%”, – сказав Тимченко.

Читайте також: У нову ТЕС на біомасі інвестували близько 10 млн євро

Генеральний директор ДТЕК висловив надію на проведення реформи ринку електроенергії в Україні та підвищення політичної стабільності. Це, на думку Тимченка, сприятиме залученню необхідного фінансування для досягнення мети країни з нарощування потужності відновлюваної енергетики до 5 ГВт до 2020 р.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua