Южаніна: у комітеті наполягатимуть на збереженні високих штрафів для єврономерів


Южаніна: у комітеті наполягатимуть на збереженні високих штрафів для єврономерів

У комітеті з питань податкової політики наполягатимуть на збереженні високих штрафів за порушення термінів перебування автомобілів на єврономерах в Україні у відповідному законі, який буде розглядати парламент у другому читанні.

Про це заявила голова Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна.

Читайте також: Що приготували єврономерам? Деталі законопроектів

“Щодо завеликих штрафів – я категорично буду наполягати залишити їх такими великими. Лібералізація передбачає наступний крок – сплата усіма податку. Якщо ми говоримо, що замість 170 тисяч гривень за порушення термінів перебування автомобілів чи у тимчасовому режимі, чи в режимі транзиту понад 30 діб, замінити на 17 тисяч – я вважаю, що це нічого не дасть і це непотрібні поправки до закону”, – підкреслила Н.Южаніна.

Крім того, вона додала, що у тих громадян, хто завіз автомобіль з-за кордону для власного користування матимуть 6 місяців для оформлення усіх документів, щоб уникнути відповідних штрафних санкцій.

“Для тих хто в’їхав до України і знаходиться без реєстрації протягом 6 місяців – вони будуть розмитнюватись, як і всі громадяни за новими ставками, але при цьому не будуть застосовуватись штрафи протягом 6 місяців, щоб могли провести усі необхідні процедури”, – повідомила Н.Южаніна.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua