Медзаклади отримали перші нарахування в сумі 244 млн грн


Медзаклади отримали перші нарахування в сумі 244 млн грн

Національна служба здоров’я України (НСЗУ) здійснила першу виплату медустановам первинної медичної допомоги, які з 1 липня першими увійшли в реформу охорони здоров’я, перерахувавши їм 244 млн грн.

Про це повідомив голова НСЗУ Олег Петренко на своїй сторінці в соцмережі Facebook у п’ятницю.

Читайте також: Зміна в декларації з лікарями: що потрібно знати

“13 липня 152 медичні установи, які уклали договори з Національною службою здоров’я, отримали на свої рахунки перші кошти. 244 мільйони за перший місяць!”, – написав він, підкресливши, що найбільший успіх спостерігається в Київській, Вінницькій, Полтавській областях.

Ще дев’ять медустанов зможуть отримувати кошти за новим принципом, після того, як усунуть низку недоліків.

О. Петренко також заявив, що НСЗУ “чітко і своєчасно виконала свої зобов’язання перед установами, які повірили у зміни, виконали велику роботу і уклали договір” зі службою.

Базовий тариф за пацієнта, який підписав декларацію з лікарем, становить 370 грн. До нього застосовуються вікові коефіцієнти: за дитину до 5 років – 4 (1480 грн), для дітей від 6 до 17 років – 2,2 (814 грн), для дорослих від 18 до 39 років – 1 (370 грн), для дорослих від 40 до 64 років – 1,2 (444 грн), для людей старше 65 років – 2 (740 грн).

Як відомо, другий етап підписання договорів між медустановами буде оголошений в кінці липня.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування