Стала відома вартість квитка у космос на кораблі Blue Origin


Стала відома вартість квитка у космос на кораблі Blue Origin

Аерокосмічна компанія мільярдера Джеффа Безоса Blue Origin планує брати від $200 тис. до $300 тис. за політ у космос на багаторазовому кораблі New Shepard.

Один співробітник Blue Origin повідомив, що ціна на квитки буде у зазначеному ціновому коридорі, інший співрозмовник агентства сказав, що $200 тис. – це мінімальна ціна.

Нагадаємо, що в червні представники компанії повідомили на прес-конференції, що незабаром проведуть тестові рейси New Shepard з пасажирами, а продаж квитків для космічних туристів планують відкрити вже наступного року.

Наразі Blue Origin провела вісім випробувальних польотів, успішно здійснивши вертикальні злети і посадки New Shepard зі стартового майданчика в Техасі, однак при цьому пасажирів на борту не було. Під час польотів на борту космічної капсули перебував спеціальний манекен, якого в компанії охрестили Скайвокером.

Blue Origin не розкриває даних про вартість запуску. Аналітики аерокосмічної компанії Teal Marco Caceres припускають, що кожен пуск New Shepard обходиться в $10 млн. Враховуючи місткість капсули, за ціною $300 тис. за квиток космічні польоти будуть збитковими для компанії, принаймні на першому етапі.

Довідка Finance.ua:

  • New Shepard — багаторазовий корабель і ракета для суборбітальних польотів.
  • Він являє собою пілотовану капсулу, призначену для автономного польоту шести пасажирів на висоті 100 км над Землею — у суборбітальному просторі досить високо, щоб космічний турист випробував кілька хвилин невагомості і зміг побачити обриси планети.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування