НКРЕКП відклала граничний термін обладнання газових лічильників системами дистанційної передачі показників


НКРЕКП відклала граничний термін обладнання газових лічильників системами дистанційної передачі показників

Національна комісія, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП) відклала до 1 травня 2019 року граничний термін обладнання комерційних вузлів обліку газу системами дистанційної передачі показників, повідомила прес-служба регулятора.

Відповідні зміни до Кодексу газорозподільних мереж (ГРМ) НКРЕКП внесла на засіданні в Києві в четвер.

“Комісія заборонила оператору ГРМ здійснювати заходи з припинення розподілу природного газу в разі надання власником комерційного вузла обліку оператору ГРМ гарантійного листа за зобов’язанням в певний термін, але не пізніше за 1 травня 2019 року, облаштувати комерційний вузол обліку газу засобами дистанційної передачі”, – йдеться в повідомленні прес-служби НКРЕКП.

Крім того регулятор вніс зміни до Кодексу ГРМ, що стосуються обслуговування внутрішньобудинкових газових мереж. Регулятор синхронізував відповідні норми до закону України “Про житлово-комунальні послуги”.

Довідка Finance.ua

 • Раніше планувалося, що перехід на дистанційну передачу показників буде завершено до 1 серпня 2018 року.
 • Антимонопольний комітет України досліджує дотримання операторами газорозподільних мереж (обл- і міськгазами) антимонопольного законодавства при переведенні абонентів на дистанційну передачу показників споживання газу в рамках переходу до добового балансування.
 • i

  Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

 • !

  Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
 • Надішліть заявку
 • Дізнайтесь про рішення банку
 • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua