Вісім гривень за квиток - це лише "наближення до собівартості" - Кличко


Вісім гривень за квиток - це лише "наближення до собівартості" - Кличко

Отримані від підвищення тарифів у транспорті кошти підуть на розвиток транспортної інфраструктури, ремонт і закупівлю рухомого складу, підвищення зарплат працівникам комунальних транспортних підприємств.

Про це мер Києва Віталій Кличко заявив 12 липня на засіданні Київради, повідомляє сайт столичного голови.

Читайте також: Прихильники і противники подорожчання проїзду в громадському транспорті мітингують у Києві

“Це питання, на жаль, перевели в політичну площину. Без жодної політики скажу: отримані від підвищення тарифів кошти підуть на розвиток транспортної інфраструктури, на ремонт і закупівлю рухомого складу, підвищення заробітних плат працівникам комунальних транспортних підприємств”, – наголосив Кличко, коментуючи рішення Київської міської державної адміністрації про підвищення з 14 липня вартості проїзду в громадському комунальному транспорті.

Кличко наголосив, що комунальні транспортні підприємства столиці працюють у збиток. Тож зміна тарифів дасть змогу зменшити суми дотацій, які столична влада виділяє на покриття збитків підприємств транспорту. І спрямувати ці кошти на розвиток, зокрема, дорожньо-транспортної інфраструктури.

Щодо потреб ремонту та оновлення, в міській адміністрації зазначають, що на сьогодні у Київському метрополітені є необхідність ремонтувати рухомий склад, закуповувати нові вагони, ремонтувати станції метро. Зокрема, потрібно відремонтувати 13 станцій метрополітену.

Треба також капітально оновлювати дорожню інфраструктуру, зауважив міський голова.

“У нас сьогодні 75 мостів і шляхопроводів у передаварійному стані! Ми зараз ремонтуємо об’єкти інфраструктури, які як відкрили 40-50 років тому, так і не переймалися їх станом! На все це потрібні кошти. І щоб хоч частину їх вивільнити, ми можемо зменшити дотації транспортним підприємствам. Хоча б наблизивши тарифи на проїзд до їх собівартості”, – сказав Кличко.

У повідомленні зазначається, що для постійних користувачів громадським транспортом середня вартість проїзду становитиме 6,5 гривень за умови придбання проїзного квитка. До того ж буде збережено безкоштовний проїзд для пільговиків.

У КП «Київський метрополітен» запроваджуються нові проїзні квитки, що використовуватимуться з моменту активації: 10 поїздок на 5 календарних днів (за 75 грн), 14 поїздок на 7 днів (за 104 грн) та 30 поїздок на 15 календарних днів (за 210 грн).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування