Електронний бюджет знизить рівень корупції - Рахункова палата


Електронний бюджет знизить рівень корупції - Рахункова палата

Рахункова палата пропонує запровадити електронний бюджет, щоб знизити рівень корупції при використанні бюджетних коштів.

Про це в ефірі «UA:Українське радіо» сказав голова Рахункової палати Валерій Пацкан, повідомляється на сайті палати.

«В Україні має запрацювати електронний бюджет, який значно знизить корупцію при використанні бюджетних коштів», – ідеться в повідомленні.

Пацкан зазначив, що на сьогодні головне завдання Рахункової палати – забезпечити ефективне використання бюджетних коштів, а отже, коштів всіх українців.

Голова Рахункової палати зауважив, що нещодавно з робочим візитом відвідав Естонію, яка займає лідируючі позиції в світі щодо запровадження електронного урядування. Зокрема, понад 97% державно-адміністративних послуг надаються саме в електронному вигляді і люди не витрачають час на їх отримання.

«Тому я виступив з ініціативою, щоб Україна найближчим часом запровадила електронний бюджет. І тоді кожен українець бачитиме, на що йдуть його гроші», – зазначив Пацкан.

За його словами, це дасть змогу кожному платнику податку на рівні конкретних цільових програм побачити, чи ефективно витрачаються його кошти.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua