У Росії колектори отримають доступ до біометричної інформації людей


У Росії колектори отримають доступ до біометричної інформації людей

За допомогою цієї системи колектори по голосу зможуть дізнатися, з ким вони розмовляють – це виключить помилкові стягнення і знизить психологічний дискомфорт. При дзвінку колектора голосовий зліпок боржника буде проходити через біометричну систему.

«Доступ до біометричних даних для профстягувачів – абсолютно логічний виток у розвитку фінансового сектора. В даний час процес ідентифікації боржника займає надто багато часу, позичальнику доводиться відповідати на численні запитання. І цю процедуру доводиться проходити не тільки коли колектори дзвонять неплатникам, а й коли позичальники дзвонять в агентства, щоб уточнити умови погашення боргу», – заявив гендиректор колекторського агентства EOS Антон Дмитраков.

Планується, що з часом такий номер замінить практично всі базові документи. Подібна система працює в багатьох країнах. Наприклад, в країнах ЄС в якості внутрішнього і зовнішнього паспорта використовується ідентифікаційна карта, на якій можна подивитися всю основну інформацію про громадянина.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування