Київ ухвалив рішення про реструктуризацію 1,8 млрд грн боргу метрополітену


Київ ухвалив рішення про реструктуризацію 1,8 млрд грн боргу метрополітену

Київська міськрада ухвалила рішення про реструктуризацію 1,8 млрд грн боргу КП “Київський метрополітен” перед компанією “Укррослізинг” за поставку 100 вагонів у 2010-2013 рр.

“Цим рішенням ми даємо можливість керівнику комунального підприємства почати розмову про реструктуризацію, можливі виходи з цієї ситуації. Після цього він буде звітувати за здійснені кроки перед Київрадою”, – заявив мер Києва Віталій Кличко.

Читайте також: Київський метрополітен під загрозою закриття

Водночас, за словами депутата Київради від “Самопомочі” Олега Макарова, цим рішенням Київ фактично визнає борг перед “Укррослізингом”, хоча у столиці була можливість припинити стягнення з рахунків метрополітену після внесення “Укррослізингу” у санкційний перелік Ради національної безпеки і оборони України.

В. Кличко також доручив керівнику Київського метрополітену звернутися до суду для припинення провадження щодо метрополітену в зв’язку з санкціями проти “Укррослізингу”.

Як повідомлялося, раніше виконавча служба Мін’юсту арештувала рахунки Київського метрополітену, а з кінця червня заблокувала роботу кас в ході судових розглядів перевізника з компанією “Укррослізинг”. Сума стягнень на 10 липня склала 170 млн грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування