Біткойн-гаманець, створений 1 липня 2018 року, за тиждень увійшов до десятки найбільших держателів біткойнів


Біткойн-гаманець, створений 1 липня 2018 року, за тиждень увійшов до десятки найбільших держателів біткойнів

Згідно з Bitinfocharts, адреса Біткойн-гаманця, який був активований 1 липня 2018 року, увійшла до десятки найбільших. Адреса гаманця знаходиться на шостій позиції, і зберігає в цілому 8 594,77 BTC, вартістю 568 мільйонів доларів США.

Перші п’ять адрес, що містять найбільшу кількість токенів Біткойна, належать криптовалютним біржам, включаючи Bitfinex, Binance, Bittrex, Bitstamp і Huobi.

На створений гаманець, про який йдеться в матеріалі, надійшло в цілому 8,594.12 BTC з 4 різних адрес.

Величезна кількість BTC зайшла з адреси, яка була створена 25 березня 2018 року, і остання велика транзакція здійснена 1 липня 2018 року.

Гаманець містив 93,947 BTC, з яких трохи більше 85,947.127 BTC були передані 1 липня 2018 року, що є найбільшою транзакцією за вказаною адресою.

Переказ не чинив ніякого впливу на ринок. Найімовірніше, адреса належить або людині, яка переказувала BTC з одного свого облікового запису на інший, або біткойни були придбані на біржовій платформі, яка була нещодавно створена, і її обсяги торгів занадто малі, щоб вплинути на ринок.

Читайте також: Японський майнер засуджений до тюремного ув’язнення за прихований майнінг Monero

Цікавим є той факт, що рахунок став активним через день ​​після того, як нібито Сатоші Накамото оголосив про випуск двох книг. У книгах детально розповідатиметься про Біткойн і його важливість, і про Сатоші Накамото.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування