У Раді хочуть захистити українців від неякісних продуктів харчування


У Раді хочуть захистити українців від неякісних продуктів харчування

Народний депутат України, голова комітету Верховної Ради з питань охорони здоров’я Ольга Богомолець вимагає винести на розгляд парламенту законопроект №8464 про санітарно-епідеміологічне благополуччя. Про це вона повідомила на своїй сторінці у Facebook.

За її словами, розгляд законопроекту є невідкладним. Документ покликаний захистити співвітчизників від неякісних харчів.

“Через непродуману політику уряду контроль над якістю продуктів з боку держави втрачений, вперше за роки незалежності в Україні люди вмирають від промислового ботулізму — заражених продуктів, куплених у супермаркетах. Смертність від ботулізму за останні роки в нашій країні виросла втричі. При цьому смертям від отруєнь в більшості випадків можна і потрібно було запобігти”, – написала Богомолець.

Нагадаємо, за даними експертів, продуктовий ринок України переповнений фальсифікатом. Фальсифікують недобросовісні виробники товари майже усіх груп. Найчастіше – молочку та ковбасні вироби. Немало підробок і серед промислових товарів, таких як порошки чи косметика.

Окрему і значну нішу фальсифікату посідає алкоголь. Контафактної продукції, за оцінками фахівців, сьогодні на ринку України вже навіть більше, аніж легальної.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua