Пенсійний фонд Японії зафіксував рекордне зростання прибутку за три роки


Пенсійний фонд Японії зафіксував рекордне зростання прибутку за три роки

Державний пенсійний фонд Японії (GPIF), найбільший у світі, зафіксував рекордне за три роки зростання прибутку від інвестицій за підсумками минулого фінансового року, йдеться в повідомленні фонду.

Прибуток GPIF від інвестицій за 12 місяців, що завершилися 31 березня, склав 6,9%, або 10,1 трлн ієн ($91 млрд).

Активи під управлінням фонду зросли до 156,4 трлн ієн.

Прибутковість GPIF від інвестицій в японські акції склала 15,7%, акції іноземних компаній в портфелі фонду зросли на 10,2%. Інвестиції в японські облігації принесли прибуток у розмірі 0,8%, на закордонних бондах фонд заробив 3,7%.

Ієна за минулий фінрік зросла до долара на 4,8%, що трохи знизило дохід від вкладень в іноземні активи.

На кінець березня 25,1% активів GPIF були вкладені в японські акції, 23,9% – в акції зарубіжних фірм; 27,5% становили інвестиції в японські облігації, 14,8% – в облігації інших країн. Близько 8,7% активів склали інвестиції в короткострокові активи.

Серед акцій компаній, що належать GPIF, найбільшу частку займали папери Toyota Motor Corp. і Mitsubishi UFJ Financial Group, а також Apple, Microsoft і Amazon. З облігацій фонд охочіше тримає японські держбонди і US Treasuries, а також держоблігації Італії та Франції.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування