Кубів доручив створити робочу групу для врегулювання ситуації на ринку туризму


Кубів доручив створити робочу групу для врегулювання ситуації на ринку туризму

Перший віце-прем’єр – міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів доручив створити робочу групу для розробки законодавчих змін у сфері туризму та врегулювання ситуації на ринку туристичних послуг.

Як повідомила в четвер прес-служба Мінекономрозвитку, 4 липня під головуванням С. Кубіва відбулася нарада щодо врегулювання ситуації, яка виникла в Україні у зв’язку з комерційним конфліктом між туроператорами і авіаперевізниками.

“Водночас, Мінекономрозвитку в рамках чинного законодавства позбавлене дієвих інструментів впливу на гравців туристичного ринку. Тому С. Кубів доручив створити робочу групу, яка розробить пропозиції змін у чинне законодавство”, – йдеться в повідомленні.

Зокрема, планується посилити ліцензійні вимоги до туроператорської діяльності, створити дієвий механізм реалізації цивільної відповідальності туроператора перед туристами, підвищити розмір фінансового забезпечення туроператорів, встановити адміністративну відповідальність суб’єктів турдіяльності за порушення законодавства у сфері туризму та ін

Довідка Finance.ua

  • 30 червня почалися масові затримки та скасування чартерних авіарейсів, в результаті яких близько 1,5 тис. громадян України “застрягли” в Тунісі, Албанії, Грузії.
  • Як повідомила авіакомпанія “Браво”, проблема з доставкою пасажирів і скасуванням рейсів виникла через заборгованість туроператора Oasis у розмірі 25 млн грн.
  • Водночас Oasis назвав цю інформацію недостовірною і поклав відповідальність за зрив польотів на авіакомпанію.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування